Ako prebieha nákup

Objednanie a kúpa stavebníc schodov je jednoduchá. Predtým, než sa u Vás doma objavia nové, krásne schody, musíme si byť istý, že sa svojimi rozmermi, typom a požiadavkami na inštaláciu hodia do Vášho interiéru. 

1. krok - vyberte si schody vašich snov

Pozrite si prosím našu ponuku značkových stavebníc schodov Dole. Vyberte si schody, ktoré Vám najviac padnú do oka a viete si ich predstaviť u Vás doma. 

2. krok - odošlite objednávku

Vytvorte a odošlite prosím objednávku. Zatiaľ bude nezáväzná.

3. krok - overenie vybraného modelu

Po doručení objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať. Položíme Vám niekoľko konkrétnych otázok, na základe ktorých budeme vedieť na 100%, že vybrané schody sadnú presne na mieru do Vášho interiéru.

4. krok - potvrdenie objednávky

V tomto bode vieme, že schody, ktoré ste si vybrali sú vhodné do Vášho interiéru, odpovieme na všetky otázky a dohodneme ostatné detaily ako platbu a dopravu. Poprosíme Vás o potvrdenie objednávky.

Čo poviete? Celkom jednoduché. Záleží nám na obojstrannej spokojnosti a sme pripravení urobiť všetko pre to, aby ste boli s našimi službami spokojní. Viac informácii Vám radi poskytneme na tel. čísle 0919 413 913 alebo na e-mailom na adrese info@schodystavebnice.sk

preiebh-nakupu-schody-stavebnice

Zaujímajú Vás detaily? Pozrite si naše obchodné podmienky.

Chcete mať 100%-nú istotu správneho výberu a pomôcť s inštaláciou?

Žiadny problém. Radi Vás navštívime osobne. Odmeriame všetky potrebné rozmery, porovnáme s Vami vybranou stavebnicou a doladíme detaily. Za túto konzultáciu od Vás vypýtame 30 Eur a dopravné náklady vo výške 0,32 Eur / km. Z Martina to bude takmer na všetky strany Slovenska rovnako ďaleko.

Zabezpečíme aj odbornú montáž, cena montáže vychádza v rozsahu 15 - 17 % ceny schodov. Cene je stanovená  podľa typu schodov na základe rozdielnej náročnosti montáže jednotlivých stavebníc. Vypýtame od Vás aj dopravné náklady vo výške 0,32 Eur / km.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Pre viac informácií kliknite sem.