Aké sú možnosti platby a dopravy?

Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo bankovým prevodom

Platba na dobierku
Za tovar zaplatíte v hotovosti pri doručení prepravnou službou. Táto možnosť neplatí v prípade, že nakupujete ako podnikateľ, nie spotrebiteľ. 

Platba na zálohovú faktúru vo výške 50% hodnoty objednávky
V prípade, že nakupujete ako podnikateľ, nie spotrebiteľ vystavíme vám zálohovú faktúru vo výške 50% hodnoty objednávky. Zvyšnú sumu Vás poprosíme uhradiť v hotovosti pri doručení tovaru kuriérovi prepravnej služby, pri osobnom odbere alebo bankovým prevodom najneskôrdeň pred termínom dodania.

S dopravou tiež nebude žiadny problém

Osobný odber
Z dôvodu zasielania tovaru z centrálneho skladu dovozcu nie je možný osobný odber .  

Dodanie tovaru kuriérom
Tovar Vám bude doručený kuriérom až ku dverám. Za túto dopravu neplatíte ani cent , podmienkou je  hodnota tovaru nad 250,- Eur . Tovar v cene do 250,- Eur je zasielaný za jednotnú sumu 10,- Eur k cene tovaru .  

Chcete viac informácii? Zavolajte nám na číslo 0919 413 913

Chcete mať 100%-nú istotu správneho výberu a pomôcť s inštaláciou?

Žiadny problém. Radi Vás navštívime osobne. Odmeriame všetky potrebné rozmery, porovnáme s Vami vybranou stavebnicou a doladíme detaily. Za túto konzultáciu od Vás vypýtame 30 Eur a dopravné náklady vo výške 0,25 Eur / km. Z Martina to bude takmer na všetky strany Slovenska rovnako ďaleko.

Zabezpečíme aj odbornú montáž v sume od 150 – 250 Eur na schody. Cene je približná z dôvodu rozdielnej náročnosti montáže jednotlivých stavebníc. Vypýtame od Vás aj dopravné náklady vo výške 0,25 Eur / km.

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Pre viac informácií kliknite sem.